A.T. AUTO SERVICE, s.r.o

O nás

Zajistíme kvalitní servis a opravy automatických převodovek všech značek a typů včetně DSG, CVT a PowerShift.  Naši technici jsou dobře vyškoleni a neustále se vzdělávají v nejnovějších technologiích. Poskytujeme širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, oprav motorů, brzdových systémů, výměny oleje, pneuservisu a oprav elektroniky. Používáme pouze kvalitní náhradní díly a moderní vybavení.


Snažíme se poskytnout vynikající zákaznický servis a pracovat rychle a efektivně. Rádi vám pomůžeme s jakýmkoliv problémem vašeho vozidla a nabízíme pravidelnou údržbu pro udržení vašeho vozidla v dobrém stavu. Máme bohaté zkušenosti na českém trhu od roku 1991 a nabízíme profesionální služby pro majitele vozů všech značek.

Na českém trhu jsme v tomto odvětví již od roku 1991.

První službu, kterou jsme nabídli pro zákazníky, byla oprava a servis automatických převodovek na amerických vozech. Postupem času jsme tuto činnost rozšířili na všechny typy a druhy převodovek. Dnes, díky dlouholeté praxi a zkušenostem, jsme schopni nabídnout své profesionální služby majitelům vozu všech značek a můžeme se postarat o veškeré typy automatických převodovek, od nejstarších, až po nejmodernější. Realizujeme opravy výrobku všech renomovaných výrobců automatických převodovek – Jatco, Aisin Warner, ZF, General Motors, Chrysler, Getrag, Hyundai, Mitsubishi a Mercedes Benz . Servisujeme a opravujeme téměř všechny typy automatických a manuálních převodovek, od nejstarších, až po nejmodernější.

V každé situaci se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc jak cenově, tak i z hlediska termínu realizace opravy. Od nás odjíždíte s maximální spokojeností a budeme rádi, když se stanete naším stálým zákazníkem.

Potřebujete servis?

Podívejte se na naše služby a určitě si vyberete!

Potřebujete se objednat na termín?

Zarezervujte si místo v našem kalendáři a my s Vámi servis vyřešíme rovnou u nás ve smluvený čas!